اجاره ویلا در تهراندشت

17 آوریل 2024
0 دیدگاه
اجاره ویلا در تهراندشت

اجاره ویلا در تهراندشت :

تهراندشت کجاست ؟

تهراندشت منطقه ای خوش آب و هوا در استان البرز و از نظر جغرافیایی نزدیک به کردان است. بنابراین اگر کردان در شمال اتوبان تهران کرج قرار دارد، تهراندشت در جنوب این بزرگراه قرار دارد. این منطقه بکر و سرسبز استان البرز بخش ها و مناطق مختلفی را در بر می گیرد که با قرار گرفتن در کنار هم تهران دشت باشکوه را به وجود آورده است. در ادامه تعدادی از بهترین محله های تهراندشت را برای شما فهرست کرده ایم.
سعید آباد، تهراندشت
سعید آباد تهراندشت یکی از بهترین مناطق ویلایی استان البرز است که به دلیل طبیعت بکر و آب و هوای خوبش طرفداران زیادی دارد. موقعیت جغرافیایی این منطقه به قدری خوب است که شاهد تقاضای بالای خریداران برای سرمایه گذاری در سعید آباد تهراندشت هستیم. آثار تاریخی و باستانی زیادی در سعیدآباد تهراندشت وجود دارد که تعدادی از آنها در فهرست آثار ملی قرار گرفته اند که باعث شده افراد زیادی به این منطقه سفر کنند و از زیبایی های آن لذت ببرند. سعید آباد بهترین منطقه به اصطلاح مستقیم تهران است که به دلیل آرامش و خلوتش می توانید به آنجا بروید. سعید آباد تهراندشت دارای منابع آبی کافی، امکانات رفاهی و قیمت مناسب است. به همین دلیل سرمایه گذاری روی آن رواج پیدا کرده است. گفتنی است روستای سعید آباد به دلیل داشتن خاک حاصلخیز یکی از بهترین مناطق تهراندشت برای کشاورزی و باغداری است. این منطقه در تابستان از آب و هوای معتدل و در زمستان نسبتا سرد بهره می برد. شما عزیزان می توانید از طریق مجموعه ویلاسل از قیمت ویلا در سعید آباد هشتگرد مطلع شوید.

قدرالسهم چیست‌؟
بیشتر بخوانید

اجاره ویلا در تهراندشت : از آنجایی که بسیار تماس هایی که با گروه مشاوران املاک ویلا مهدوی گرفتهشده است، کامنت های اینستاگرام و دایرکت ها، مبنی بر اجاره ویلا می باشد، در این مقاله تصمیم داریم تا به صورت کامل در مورد موضوع اجاره ویلا در این منطقه زیبا صحبت نمائیم. 

⁦🏷️⁩پیرو تماس های زیادی که با مجموعه ویلا مهدوی گرفته شده است برای اجاره روزانه، ماهانه و سالیانه ویلا در منطقه تهراندشت، خواستیم از این طریق به اطلاع دوستان عزیز برسانیم که توی این منطقه، اجاره ویلا چه بصورت روزانه و چه به بقیه صورت ها وجود نخواهد داشت!!

⁦🏷️⁩برخلاف مناطقی مثل کردان، دماوند و یا شمال که اجاره روزانه ویلا مرسوم می باشد، توی منطقه تهراندشت اجاره ویلا کلا مرسوم نبوده و شما نمیتونید به سادگی توی این منطقه ویلا برای اجاره پیدا نمائید.

⁦🏷️⁩ویلاهای منطقه تهراندشت عموما برای فروش می باشند. یا اینکه حداقل توی مجموعه ویلا رز اجاره ویلا وجود نخواهد داشت

⁦🏷️⁩اکنون اگر شما مالک ویلا می باشید و تصمیم دارید تا ویلاتون رو برای اجاره واگذار نمائید، چه بصورت روزانه و چه سالیانه، قادر خواهید بود تا با مجموعه ویلا مهدوی تماس حاصل نمائید.

⁦🏷️⁩با توجه به حجم بالای تماس برای اجاره ویلا بویژه آخر هفته ها و تعطیلات، شاید بتونیم کمکی به شما عزیزان نمائیم🙏

( خرید ملک درتهراندشت )

مزایای اجاره ویلا در تهراندشت ؟

مزایای اجاره ویلا در تهراندشت ؟

تهراندشت به دلیل موقعیت جغرافیایی و ویلایی بودن منطقه تهراندشت و همینطور سرسبزی آن باعث گشته تا تعداد درخواست‌های اجاره ویلا برای مهمانی‌های خانوادگی و دوستانه بالا در نظر گرفته گردد ، و همچنین اجاره ویلا برای دورهمی در سال‌های اخیر بسیار زیاد شده است.

خرید ملک و باغ و زمین در تهراندشت
بیشتر بخوانید

بهترین مناطق تهراندشت برای اجاره ویلا

برای گذر تعطیلات خود باید به دنبال منطقه ای سرسبز و خوش آب و هوا باشید. کردان و سرخاب تهراندشت از بهترین مناطق برای اجاره ویلا می باشد زیرا علاوه بر داشتن آب و هوای معتدل و عالی دارای امکانات بیشتر رفاهی نیز است البته اجاره در این منطقه امکان دارد نسبت به دیگر مناطق تهراندشت بیشتر باشد.

برای مطالعه بیشتر : بهترین زمان خرید ویلا

قیمت اجاره ویلا در تهراندشت

قیمت اجاره ویلا در تهراندشت به عوامل گوناگونی از جمله روزی که شما ویلا را اجاره می نمایند برای نمونه در روز های تعطیل نسبت به روزهای عادی امکان دارد قیمت متغیر باشد همینطور قیمت اجاره روزانه، قیمت اجاره سالیانه ویلا و یا هفتگی با هم متنوع می باشد. با مراجعه به سایت های معتبر نظیر میهمان شو، جاجیگا و جاباما و… از قیمت دقیق اجاره ویلا در تهراندشت قادر خاهید بود مطلع گردید. به صورت کلی اجاره روزانه ویلا در تهراندشت از شبی 1 میلیون به بالا شروع خواهد شد. از عوامل دیگری که بر قیمت ویلا تاثیر گذار است امکانات موجود در ویلا مانند استخر و.. می باشد. البته اکثر ویلاهای تهراندشت از استخر برخوردار باشند.

برای مطالعه بیشتر : نحوه تنظیم قولنامه خرید باغ

خیابان ارکیده و خلیج فارس در تهراندشت

ارسال دیدگاه