خرید ملک در آران

5 ژوئن 2024
0 دیدگاه

راهنمای خرید ملک در آران

خرید ملک در آران : اگر تصمیم به خرید ملک در آران را دارید اولین قدم این است که درباره این روستای زیبا که امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده بیشتر بدانید روستای آران از توابع شهرستان ساوجبلاغ می باشد در منطقه‌ای کوهستانی واقع گشته است تنوع آب و هوایی و قرار گرفتن استان البرز در ارتفاع بالای 1000 و 300 متر دلیل ایجاد منظره های طبیعی و چشم نواز گشته است.

روستای آران زیر مجموعه شهرستان ساوجبلاغ بخش مرکزی دهستان سعید آباد می باشد. و براساس سرشماری مرکز آمار ایران در سال ۱۳۸۵، جمعیت آن ۱۵۶۸ نفر (۹۴ خانوار) بود. امروزه جمعیت این روستا حدود ۳۳۰۰ نفر می باشد. اران یکی از زیباترین مناطق ییلاقی استان البرز می باشد.و با توجه به موقعیت جغرافیایی خود دارای مناظر طبیعی و جاذبه‌های گردشگری متنوع می باشد که می‌توان به چشمه‌ های گوناگون، درخت چنار چند صد ساله، رودخانه پرآب و خانه‌های قدیمی را در آن معرفی کرد همینطور یک آبشار 15 متری در بالای این روستا واقع شده است که یکی از آبشارهای زیبا و دائمی کرج می باشد.

خرید ملک در آران و امکانات رفاهی آن

این روستا نیز نظیر تمامی روستاهای منطقه کردان جنوبی و تهراندشت از امکانات خوبی برخوردار می باشد و از لحاظ دسترسی به روستاهای همجوار با جاده های زیاد روستای آران به سادگی قابل دسترسی است

 • آب
 • برق
 • گاز
 • باغ های میوه
 • سوپر مارکت
 • رستوران
 • فست فوت
 • مشاورین املاک
 • پست بانک
 • عابر بانک
 • فروشگاه مواد پروتئینی
 • الکتریکی
 • کمپینگ گردشگری و اسکان موقت
 • و…

  مزایای خرید ملک در آران

  خرید ویلا در روستای آران نظیر دیگر روستاهای این منطقه نمی باشد . به خاطر جاذبه های گردشگری زیاد و زیبای آران و اب وهوای این منطقه ویلا سازی و خرید ویلا و باغ ویلا رشد زیادی کرده بنابراین خرید ملک در این منطقه به دلیل رشد فوق العاده ای که طی سال های اخیر داشته برای اشخاصی که بودجه پایینی برای خرید ویلا و زمین را دارند مناسب می باشد و امکان خرید ویلا های ارزان در آن وجود خواهد داشت. برای خرید و مشاوره میتوانید با مشاوران املاک ویلا مهدوی تماس حاصل نمائید.( خرید ویلا در تهراندشت )

  اران کجاست؟

  اران کجاست؟

  این روستا یکی از زیباترین روستاهای ییلاقی استان البرز است.که در منطقه ایی کوهستانی واقع گشته است و با توجه به موقعت جغرافیایی خود دارای مناظر طبیعی و همچنین جاذبه های گردشگری گ.ناگونی است روستای آران زیر مجموعه شهرستان ساوجبلاغ که بخش مرکزی دهستان سعید آباد می باشد براساس سرشماری مرکز آمار ایران در سال 1385 ، جمعیت آن 1568 نفر بعبارتی 94 خانوار می باشد در حال حاضر جمعیت این روستا حدودا به 3300 نفر رسیده است

  از لحاظ ویلاسازی نسبت به دیگر روستاهایی که در آن ویلا سازی چند سالی هست باب گشته است ، دقیقا نظیر سرخاب در این منطقه باب نگشته است اما در حال گسترش است.

  آیا سرمایه گذاری در روستای آران مناسب است؟

  چه ملک شخصیتان باشد، چه ویلایی که تنها تعطیلات از آن استفاده می نمائید، چه ملکی با سرمایه ‌گذاری بلندمدت، چه ملکی اجاره ‌ای یا خانه ‌ای که برنامه خرید آن را دارید، باید بدانید سرمایه ‌گذاری در املاک و مستغلات برای شما سودآور ترین سرمایه گذاری خواهد بود. و به شما عزیزان این اجازه را خواهد داد تا ثروت خود را در این حوزه  افزایش بدهید خرید ویلا یا زمین در روستای آران نظیر دیگر روستاهای این منطقه نمی باشد به خاطر رشد زیادی بوده است . قیمت زمین و ویلا در آران بسیار ارزان تر از تهراندشت و سرخاب می باشد و این قیمت ارزان به همراه ویژگی هایی که نروستای آران دارد، هر شخصی را می تواند مجاب به خرید ویلا  یا زمین در این منطقه نماید.

  گروه مشاورین املاک ویلا مهدوی به طور تخصصی در مناطق تهراندشت، سرخاب و آران فعالیت می نمایند و اگر تصمیم به خرید ویلا، باغ، زمین و باغچه با هر متراژی در  نروستای آران را دارید، تنها کافیست تا با مشاورین ما تماس حاصل نمائید.

  برای مطالعه بیشتر : اجاره ویلا در کردان جنوبی

  رابطه بین رشد ساخت و ساز مسکن و تورم مسکن

  فروش ویلا در تهراندشت سرخاب

مقایسه و بررسی سرخاب و سعیدآباد
بیشتر بخوانید

ارسال دیدگاه