راهنمای خرید ملک در کردان

راهنمای خرید ملک در کردان

برای خرید ملک در کردان بهتر است با این منطقه زیبا و خوش آب و هوا بیشتر آشنا شوید کردان از توابع شهرستان ساوجبلاغ استان البرز است که در فاصله ۲۵ کیلومتری کرج،  ۶۵ کیلومتری شمال غرب تهران قرار گرفته است.

فاصله این مکان زیبا با هشتگرد ۱۵ کیلومتر می‌باشد و همچنین با کوهسار ۵ کیلومتر فاصله دارد، روستای کردان قبل از تقسیمات کشوری در سال ۱۳۸۵ از توابع چندار محسوب می شده است.

اما با گذشت زمان، این منطقه جزو توابع شهر کوهسار شهرستان ساوجبلاغ قرار گرفته است. موقعیت جغرافیایی مناسب، جاذبه ‌های طبیعی و گردشگری و نزدیکی به اتوبان تهران_ قزوین ازجمله دلایلی می‌باشد که کردان جزو یکی از محبوب ‌ترین مناطق توریستی تبدیل شود.

در گذر زمان، روستای کردان تبدیل به محلی برای زندگی دائمی و همچنین به یک‌ قطب کاری و اقتصادی تبدیل شد و متعاقب آن، واحد های آلومینیوم ‌سازی، کارتن ‌سازی، ریسندگی و بافندگی و مرغداری در این منطقه شروع به فعالیت کرده‌اند البته هنوز هم این فعالیت ها در این منطقه ادامه خواهد داشت.

از نظر پیشرفت نیز اگر بخواهیم به این منطقه نگاهی بیندازم باید بگوییم که؛ به خاطر این که کردان با استقبال بسیار زیادی از سرمایه‌گذاران امروزه کردان به منطقه‌ ای لوکس و مجلل تبدیل ‌شده و ویلاهای گران ‌قیمت زیادی در آن ساخته‌ شده و در نتیجه ی آن، قیمت زمین ‌ها و باغ ‌های کردان در سال‌ های اخیر افزایش چشمگیری داشته است.

بر ای مطالعه بیشتر: خرید ویلا در تهراندشت

خرید ملک در کردان و مشخصات این منطقه

امروزه جمعیت کردان بیش‌تر از ۵ هزار نفر می‌باشد و مساحت این منطقه ی مسکونی برابر است با ۱۰۴ هکتار. اما تمام جذابیت کردان به خاطر خانه های مجلل و گران قیمتش نمی‌باشد بلکه، روستای کردان زمین‌ های حاصلخیزی هم دارد و باغ‌ های زردآلو، آلبالو، گیلاس، گردو و توت در این منطقه پیدا می ‌شود.

خرید ویلا برای سرمایه‌گذاری
بیشتر بخوانید

یکی از دلایل اصلی سر سبزی و حاصل خیزی زمین ‌های کردان رودخانه ی ارتفاعات کهار می‌باشد این رودخانه از شمال شرق این روستا به سمت جنوب غربی جاری شده و زمین‌ های کردان را سیراب و پر آب می‌‌نماید. این رودخانه از شهرستان ساوجبلاغ و نظرآباد عبور کرده و در اطراف روستای نجم‌ آباد وارد رودخانه ی شور خواهد شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت فایل های مناسب در این منطقه با مشاورین املاک مهدوی تماس حاصل نمائید.

کردان کرج کجاست و خرید ملک در کردان!

این روستا از توابع شهرستان ساوجبلاغ استان البرز در فاصله ۲۵ کیلومتری کرج،  ۶۵ کیلومتری شمال غرب تهران واقع شده است و فاصله آن با هشتگرد ۱۵ کیلومتر و با کوهسار ۵ کیلومتر می‌باشد.

همچنین، مساحت منطقه مسکونی کردان برابر با ۱۰۴ هکتار می‌باشد که جمعیت کردان بر اساس آخرین سرشماری نفوس و مسکن نزدیک به ۵۰۰۰ نفر می‌باشد.

روستای زیبای کردان به دلیل داشتن باغ‎‌‌های فراوان گردو، توت، گیلاس، زردآلو و آلبالو از محبوبیت زیادی برخوردار است، همانطور که گفته شد یکی از دلایل سرسبزی این منطقه، رودخانه کردان می‌باشد که از ارتفاعات قله کهار در رشته کوه البرز سرچشمه می‎‌گیرد و زمین‌های این منطقه را سیراب می‌نماید. رودخانه کردان از شهرستان ساوجبلاغ و نظر آباد عبور کرده و در اطراف روستای نجم آباد، به رودخانه شور سرازیر خواهد شد.

خرید ملک در کردان و قیمت آن:

خرید ملک در کردان و قیمت آن:

بالا رفتن قیمت مسکن در کلان شهرها باعث شده تا تمایل به سکونت در خانه هایی با فضای دلنشین و سرسبز بیشتر شود و تعداد زیادی از افراد ساکن در شهرهای بزرگ مانند تهران و کرج  تمایل به  سکونت در خانه های ویلایی در خارج از شهر را داشته باشند .

قاسم آباد
بیشتر بخوانید

معمولا تعداد زیادی از افراد که بودجه کافی برای خرید ویلا را ندارند و بنا به دلایلی می خواهند به منطقه با آب و هوای خوب نقل مکان نمایند برای مثال افراد سالخورده و کسانی که بیماری های تنفسی دارند به خاطر دور شدن از شهرهای بزرگ مانند تهران تمایل  به خرید خانه در کردان کرج و مناطق مشابه را پیدا خواهند کرد برای مثال قیمت خرید خانه در کردان کرج با متراژ ۷۰ الی ۱۰۰ متر حدود ۵۰۰ میلیون می باشد و با بودجه حدود یک میلیارد قادر به خرید خانه در کردان کرج خواهند بود.خوب است بهتر است بدانید قیمت خانه در کردان کرج با توجه به متراژ تعیین خواهد شد. ( املاک تهراندشت )

 

 

املاک را مقایسه کنید

مقایسه (0)